Ненашев І. Ю. Фізика. Експрес-підготовка. ЗНО-2012

Видання містить 20 тестів за темами курсу, які відповідають темам програми ЗНО, а також 2 тести у форматі ЗНО-2012.

Перед кожним тематичним тестом наведено основні формули за відповідною темою. Кожний тест складається з 36 завдань, форма яких відповідає технічним характеристикам тесту ЗНО-2012.

У посібнику загалом наведено 792 завдання, а також відповіді, вказівки та розв’язання до них. Табличні дані та фізичні константи, які можуть знадобитися під час розв’язування завдань, наведені або в самому завданні, або у додатку.

Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів фізики, а також усіх, хто готується до ЗНО самостійно.

Зовнішнє незалежне оцінювання увійшло в наше життя. Для того щоб після закінчення середньої школи продовжувати навчання у вищому навчальному закладі, вам потрібно з належним результатом пройти це складне випробування. До травня, коли буде проходити це оцінювання, залишилося не так уже й багато часу, тому ви маєте витратити його з користю для себе. Перед будь-якими іспитами (а ЗНО — це, безумовно, дуже відповідальний іспит) треба повторити матеріал, який вивчали протягом кількох років.

У запропонованому збірнику ви знайдете завдання з усіх розділів фізики, які вивчали в школі. Ці завдання відповідають програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Тому під час розв’язування завдань радимо вам, у першу чергу, користуватися шкільними підручниками. Однак у разі потреби ви можете звертатись до інших навчальних посібників.

Форма завдань повністю відтворює форми завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Це дасть вам змогу потренуватися в складанні подібних іспитів.

Кожен варіант складається з 36 завдань. Завдання рекомендуємо виконувати за порядком.

До завдань 1-26 додано чотири варіанти відповідей, серед яких лише один правильний. У завданнях 27-30 (логічні пари) необхідно встановити відповідність, решта завдань кожного варіанта (31-36) потребують подання короткої числової відповіді.

Після 20 тематичних тестових варіантів у збірнику є один тренувальний тест у форматі ЗНО у двох варіантах, який містить завдання з усіх розділів фізики за рекомендаціями Українського центру оцінювання якості освіти.

Головною запорукою вашого успіху на майбутніх іспитах є самостійна робота сьогодні. Беріть завдання й починайте їх розв’язувати. Уважно прочитайте завдання, сконцентруйте увагу на ключових словах, повторіть теоретичний матеріал. Якщо щось не виходить, не засмучуйтеся. Обчисліть бал, який ви отримали.

Виконайте роботу над помилками та попрацюйте із завданнями, які виявилися для вас занадто складними. Для цього в посібнику подано короткі розв’язки.

Основні табличні дані та фізичні константи, які можуть знадобитися під час розв’язування завдань, наведено або в самому завданні, або в Додатку.
Читать онлайн
скачать бесплатно


Теги:
Фізика, Ненашев

Коментарі до Ненашев І. Ю. Фізика. Експрес-підготовка. ЗНО-2012