Дриль Л. 0. Довідник сучасних професій ОНЛАЙН

Видання інформує про найпоширеніші спеціальності та нові професії, які порівняно недавно з’явилися на ринку праці; порушує питання про основні обов’язки, попит на ринку праці, «плюси» та «мінуси» кожної професії. Наприкінці книги вміщено профорієнтаційний тесті зразки резюме.

Книга, яку ви тримаєте зараз у руках, покликана допомогти розібратися у своїх бажаннях, можливостях і обрати правильну мету у своєму житті. В ній немає золотого слова, яке треба вимовити, щоб стати щасливим, у ній просто зібрано максимальну кількість інформації про професії, які є сьогодні на ринку праці в нашій країні. Гортаючи її сторінки, ви, можливо, зрозумієте щось, що допоможе побудувати ваше майбутнє.

Принцип побудови книги максимально зручний і простий. Усі професії розділені за галузями. Ми ставили на меті розповісти вам про ті нові процеси, які відбуваються зараз у країні, й показати нові професії, які з’являються на вітчизняному ринку праці. Окрім цього, ми звертаємо вашу увагу на ті професії, які, хоч і не користуються популярністю, але є важливими на рівні держави.

Стосовно кожної професії подано інформацію щодо її історії, близьких професій; основних обов’язків; переваг та недоліків; якостей, необхідних для цієї професії; кар’єри і зарплати в Україні.

Наприкінці опису професії наводиться перелік навчальних закладів, у яких можна здобути відповідну освіту, або назви спеціальностей без вказівки навчального закладу — якщо такі спеціальності є у багатьох навчальних закладах.

Після переліку навчальних закладів зазначено середню плату за навчання. Ця цифра приблизна і варіюється в межах певних цін, тому що заклади в різних регіонах встановлюють різні ціни

Наприкінці книги вміщено тест («Карта інтересів» А. Є. Голомштока), зразки резюме, а також алфавітний покажчик, який зручно використовувати для пошуку необхідної професії.Читать онлайн
скачать бесплатно


Теги:
Дриль довідник професій

Коментарі до Дриль Л. 0. Довідник сучасних професій ОНЛАЙН