Бродський Я. С. Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі ОНЛАЙН


Зміст
Передмова
Розділ 1. Імовірнісно-статистична змістова лінія в старшій школі
Необхідність імовірнісно-статистичної змістової лінії. Структура змісту стохастичної змістової лінії. Зміст стохастичної лінії. Особливості навчання стохастики в старшій школі.
Розділ 2. Про навчання описової статистики у старшій школі
Формування мотивів вивчення статистики, огляд змісту навчання статистики. Прийоми статистичної діяльності, які формуються в учнів старшої школи засобами описової статистики. Методичні рекомендації до навчання описової статистики у старшій школі.
Розділ 3. Про навчання комбінаторики у старшій школі
Загальні методичні рекомендації до навчання комбінаторики у старшій школі. Прийоми комбінаторної діяльності учнів. Організація навчання комбінаторики у старшій школі.
Розділ 4. Про навчання ймовірності у старшій школі
Загальні методичні рекомендації до навчання ймовірності у старшій школі. Побудова ймовірнісної моделі випадкового випробовування. Методичні рекомендації до навчання випадкових подій. Методичні рекомендації до навчання випадкових величин та їх числових характеристик. Методика навчання біноміального розподілу. Методика навчання нерівності Чебишова, закону великих чисел.
Розділ 5. Про навчання математичної статистики у старшій школі
Чи потрібно і чи можливо знайомити старшокласників з елементами математичної статистики. Чим займається математична статистика? Прийоми статистичної діяльності, які формуються в учнів старшої школи засобами математичної статистики. Методичні рекомендації до навчання старшокласників математичної статистики.
Література
ДодатокЧитать онлайн
скачать бесплатно


Теги:
Бродський ймовірність, ймовірність у старшій школі, комбінаторика у старшій школі

Коментарі до Бродський Я. С. Статистика, ймовірність, комбінаторика у старшій школі ОНЛАЙН