Панішева О. В. Супутник учителя математики ОНЛАЙН


Для вчителів загальноосвітніх начальних закладів.
Перший розділ «Математичне свято» містить сценарії позакласних заходів. Вони не обов’язково передбачають втілення в життя в повному обсязі, а створені, щоб зародити цікаву ідею і бути використаними творчо.
У другому розділі зібрано цілу колекцію шкільного математичного фольклору. Тут читачеві пропонуються найрізноманітніші вірші. Серед них є математичні загадки, задачі у віршах, вірші про видатних математиків, пафосні вірші про красу та користь математики, гумористичні вірші, перероблені слова відомих пісень. Усі вони можуть бути використані як на уроках, так і під час підготовки та проведення математичних свят. З метою зручного користування добіркою, всі поезії розподілені на ті, якими можна скористатися на уроках, у позакласній роботі, гумористичні вірші, задачі у віршах та віршовані рядки про видатних математиків. Деякі вірші із запропонованих уже стали класикою, вони лунають на математичних вечорах у будь-якій школі України.
Третій розділ містить «Цікавинки навчання», які привертають увагу майже всіх учнів, значно розширюють їх кругозір, сприяють підвищенню інтересу до вивчення предмета, викликають бажання знати більше, повертають школярів обличчям до цієї красуні — математики, й поповнюють ряди її шанувальників.Читать онлайн
скачать бесплатно


Теги:
Панішева позакласна робота з математики, позакласна робота з математики, сценарії позакласних заходів з математики

Коментарі до Панішева О. В. Супутник учителя математики ОНЛАЙН