Старова О. О. Математика. Розробки уроків для 6 класу ОНЛАЙН


Змістова частина конспектів уроків має заголовок «Хід уроку». Тут відображено: етапи уроку; зміст навчального матеріалу, що виноситься на урок; система типових завдань, необхідна для досягнення дидактичної мети.
Розробляючи плани-конспекти уроків, автор дбав про те, щоб систематично перевірявся рівень засвоєння учнями матеріалу, вивченого на попередніх уроках. Для цього в конспектах передбачено різноманітні форми організації учнів на етапі актуалізації опорних знань: фронтальне опитування, самостійні роботи, математичні диктанти, тестові завдання тощо.
Конспекти деяких уроків містять опорні схеми, за якими вчитель може організувати узагальнення, систематизацію або повторення теоретичних відомостей.

У посібнику наведено тексти контрольних робіт у двох варіантах, які складені з урахуванням чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Наведені додаткові завдання можна використовувати для колективної, самостійної або індивідуальної роботи з учнями під час закріплення знань.

Учням з високим рівнем навчальних досягнень можна запропонувати для виконання вдома завдання підвищеної складності. Проведення організаційного етапу, перевірки домашнього завдання та підбиття підсумків уроку вчитель планує залежно від особливостей класу, методів роботи, власного досвіду.Читать онлайн
скачать бесплатно


Теги:
Розробки уроків математики, конспекти уроків математики, плани-конспекти уроків математики, Старова математика, плани-конспекти уроків для 6 класу

Коментарі до Старова О. О. Математика. Розробки уроків для 6 класу ОНЛАЙН